XXIV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Odnalezionej
pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

organiator:
agencja artystyczna  "INTER-ART" w Tarnowie
przy współpracy z:
Urzędem Miasta Tarnowa
Muzeum Okręgowym w Tarnowie
Włoskim Instytutem Kultury w Krakowie
Austriackim Forum Kultury w Warszawie

Dyr. Festiwalu:
Teresa Kaban i Henryk Błażej

 

KONCERTY  W  TARNOWIE

 

6.05.2017 r.  godz. 19,00
Tarnów :  Sala Lustrzana, ul. Wałowa 10

Duet fortepianowy (Italia)
Chiara NICORA  - fortepian
Ferdinando BAROFFIO
-  fortepian
w programie min.: J. Brahms, F. Bussoni, M. Cerimele
więcej ...

7.05.2017 r.  godz. 19,00
Tarnów :  Sala Lustrzana,
ul. Wałowa 10

„DUO A CORDA” (Norwegia)
Birgitte STAERNES - skrzypce
Martin HAUG
- gitara

w programie min.:
F. Gragnani, N. Paganini, A. de Lhoyer, P. Sarasate
więcej ...

12.05.2017 r.  godz. 19,00
Tarnów :  Sala Lustrzana
, ul. Wałowa 10

Chiara VYSSIA URSINO - sopran (Italia)
Diana NOCCHIERO
- fortepian

w programie min. : P. Tosti, V. Lombard-Alonzo, P. Floridia, P. Ranzato
więcej ...


13.05.2017 r.  godz. 19,00
Tarnów :  Muzeum Ratusz, Rynek Gł.

Martin MALLAUN - cytra (Austria)

w programie min.:  S.L. Weiss, J. Dowland, Diomeden Cato
więcej ...

14.05.2017 r.  godz. 19,00
Tarnów :  Sala Lustrzana, ul. Wałowa 10

Agnes PYKA - skrzypce (Francja)
Blandine LEYDIER-QUINCARLET
- altówka

w programie min.: G.F. Haendel, W.A. Mozart, F.A. Hoffmeister, A.Rolla
więcej ...


15.05.2017 r.  godz. 19,00
Tarnów :  Sala Lustrzana, ul. Wałowa 10

"LWOWSKI DUET AKORDEONOWY" (Ukraina)
Bogdan KOZHUSKHO - akordeon
Juri SHUMANSKYI
- akordeon   

w programie min.:
J.S. Bach, J. Orłański-Tytarenko
więcej ...


Koncerty W INNYCH MIASTACH :
 

NOWY SĄCZ  -  dn. 11.05.2017 - godz. 18,oo 
Reprezentacyjna Sala Ratusza, Rynek Gł.

DUET Z SYCYLII
Chiara VYSSIA URSINO 
-  sopran
Diana NOCCHIERO
- fortepian

w programie : muzyka Sycylii i Neapolu
więcej ...

SKIERNIEWICE   - dn. 12.05.2017 r - godz. 17,oo  
Izba Historii Skierniewic, ul. Floriana 4

Martin MALLAUN
- cytra (Austria)
Józef KAŃSKI -  słowo wiążące
w programie min.:  S.L. Weiss, J. Dowland, Diomeden Cato
więcej ...

RACIBÓRZ  – dn. 14.05.2017 r - godz. 18,oo 
Zabytkowy Kościół Św. Jana Chrzciciela, ul Morawska 1

"LWOWSKI DUET AKORDEONOWY" (Ukraina)
Bogdan KOZHUSKHO - akordeon
Juri SHUMANSKYI
- akordeon   

w programie min.:
J.S. Bach, J. Orłański-Tytarenko
więcej ...

IOTRKÓW TRYBUNALSKI  –  dn. 20.05.2017 r - godz. 18,oo 
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim,  Pl. Zamkowy 4

Natalia TSYGYLYK
- bandura, śpiew
Natalia HAMAR
-  bandura, śpiew
Jerzy CZUMAK
-  bajan
w programie arie, pieśni, dumki
więcej ...

RADOMSKO  – dn. 20.05.2017 r - godz. 18,oo  -
Muzeum Regionalne w Radomsku

Natalia TSYGYLYK -  bandura, śpiew
Natalia HAMAR
- bandura, śpiew
w programie arie, pieśni, dumki
więcej ...

OŻARÓW
 -   dn. 21.05.2017 r – godz. 12,15
Kościół Św. Michała Archanioła w Lasocinie
 
"SYRINGA TRIO"
(Ukraina)
Oleg DOVHAL 
- flety proste
Igor MURAVIOV
-  skrzypce
Bogdan KOŻUSZKO
-  akordeon

w programie: J.S. Bach, D. Scarlatti, F. Schubert
więcej ...

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI  -   dn. 21.05.2017 r – godz. 17,oo 
Muzeum Historyczno-Archeologiczne, Częstocice - Pałac Wielopolskich

"SYRINGA TRIO"
(Ukraina)
Oleg DOVHAL 
- flety proste
Igor MURAVIOV
-  skrzypce
Bogdan KOŻUSZKO
-  akordeon

w programie: J.S. Bach, D. Scarlatti, F. Schubert
więcej ...